אנחנו בסו מדיה מאמינים בכתיבה עם משמעות, עם חזון ועם מטרה מאחוריה. כל קמפיין, כל מהלך, כל פוסט וכל מילה שמתפרסמת אצלכם צריכה לשרת את המטרה של המותג שלכם ולהניע את קהל היעד שלכם לפעולה ולהזדהות. בזכות חשיבה קריאייטיבית מדויקת, ניסיון רב שנים של הצוות האגדי שלנו, והכרות מעמיקה עם המותג שלכם – נצליח לייצר לכם טון דיבור ייחודי התואם את הסיפור שלכם ומחזק את הקשר עם הקהל הרלוונטי.

ניהול מלא, אחראי ומדויק של כל הנכסים הדיגיטליים שלכם במטרה לייצר מהלכים שיובילו לנוכחות חזקה של העסק ברשת. בניית מערכת יחסים ושיח שוטף עם הלקוחות שלכם, כאשר המטרה הסופית היא להפוך את הלקוחות שלכם לחלק בלתי נפרד ממכם – לחלק מהקהילה שלכם.

אי אפשר להתעלם מן הכוח וההשפעה של המדיה החברתית בעידן הנוכחי, היום הרשתות החברתיות הפכו לאמצעי השיווק העיקרי והאפקטיבי ביותר! בשל הנתונים האלה, אנחנו רואים את הנוכחות של בעלי העסקים במדיה החברתית כחובה.

הפעילות העיקרית ברשתות החברתיות מתבצעת היום בפייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, לינקדאין, פינטרסט, טוויטר ויוטיוב. זה יכול להישמע מעט מאיים למי שלא מכיר, אך בעזרת העמקה פשוטה (ובעזרתנו כמובן) גם הטכנופוב הגדול בעולם יצליח לשחות במים של הרשתות החברתיות, בכל זאת, די רדוד פה 😉

אז איך זה יעבוד איתנו?
נתחיל מלאפיין את העסק שלכם, וללמוד להכיר אותו מכל צדדיו והיבטיו. במקביל נאתר קהל היעד המדויק שלכם וככה נוכל לבנות אסטרטגיה מתאימה – מטון דיבור, ויזואליה נכונה, שפה גרפית, עיצוב הגריד, או בקיצור נבנה את הסיפור הכי מדויק ונכון לעסק שלכם.

אחרי שנסיים עם שלב ההיכרות והאסטרטגיה, נתחיל בחלק הכיף – נאסוף את החומרים הקיימים שלכם, נארגן ימי צילום והפקות דיגיטל, נבנה גאנט שיווקי התואם את המטרות והיעדים של המותג, גרידים לפוסטים, ונכין פעילויות שיביאו להחזר השקעה (ROI) גבוה באמצעות פוסטים של מכר, תדמית, רימרקטינג ועוד, אשר יעודדו את הלקוחות שלכם לפעול, לרכוש וללכת איתכם לאורך כל הדרך.

כולנו כבר יודעים שקריאייטיב הוא המלך, אבל מה שווה קריאייטיב טוב שלא מגיע לאנשים הנכונים?

התפקיד שלנו כסוכנות פרסום הוא להכיר את הקהלים שלכם טוב יותר מכם ולדבר אליהם בשפה שלהם – כל אחד והשפה שלו בצורה מונגשת ומושכת, הכל תחת שפת מותג אחידה.

אנחנו לא יוצרים מודעות יפות ומקווים שהן ימכרו את המוצרים שלכם, אנחנו יוצרים ׳מסע לקוח׳, משפכים שיווקיים, ובהם יוצרים מערכות יחסים עם כל אחד ואחד מהקהלים הפוטנציאליים שלכם עד לקבלת התוצאות אותן אתם מחפשים.

גם לאחר הגדלת מחזור ההזמנות שלכם (וכמובן – הגדלת הרווחיות!) לא נסיים את העבודה – משם אנחנו ממשיכים לאסטרטגיית שימור הלקוחות של המותג שלכם.

מודעות ללקוחות קיימים, ניוזלטרים, אוטומציות אימיילים וסמסים, מערכת היחסים עם הלקוחות שלכם לא נגמרת ברגע שהם מוציאים את האשראי.

לאחר קבלת תוצאות טובות – תמיד נחשוב כיצד מקבלים תוצאות טובות אפילו יותר – בכדי להרחיב את הפעילות שלכם ובכך להביא להגדלת מחזור ההכנסות שלכם.

בידול מהמתחרים שלכם, הדגשת היתרונות שלכם, הפיכת העסק שלכם למיוחד ובלתי נשכח – כל זאת ועוד יכול לקרות אך ורק בעזרת מיתוג נכון.
היום, כל ארגון או חברה חייב שתהיה לו מעטפת ויזואלית שלמה, שפה גרפית וערכים שיקחו את המותג כמה צעדים קדימה. אנחנו מאמינים שבין אם אתם חברה גדולה ומבוססת או מותג קטן ופורץ דרך – יש לכם סיפור גדול להביא.

יחד, אנחנו נגלה את הייחודיות שלכם, ובאמצעות שירותי העיצוב המתקדמים שלנו ואפיון מעמיק נצליח ליצור בידול וזהות ייחודית אשר תלווה את המותג שלכם ותגרום לקהל היעד להתאהב, לזהות ולזכור את המותג.

חלמתם על מותג עם זהות טכנולוגית וכתובת בדיגיטל עבור הלקוחות שלכם? הגעתם למקום הנכון. המחלקה הטכנולוגית שלנו תייצר ותבנה עבורכם מוצרים ופרויקטים ברמה הגבוהה ביותר ותעזור לכם להתקדם לטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות במסגרת סל השירותים שאנו מציעים; דפי נחיתה, אתרי תדמית לחברה, חנויות אינטרנטיות (E-commerce), אינטגרציה למערכות​, פיתוח אפליקציות, UI/UX, בניית פורטל ומערכות CRM.

אנחנו מזמינים אתכם להיות שותפים דיגיטליים, לקבל הרגשה שהקמתם חברת שיווק "אינהאוס" בארגון שלכם ולהצטרף למשפחת הלקוחות של סו מדיה.

המושג ״אסטרטגיה״ התחיל את דרכו ביוון העתיקה, והוא שימש כדרך לתכנון מהלכים ומערכות במלחמה צבאית. אז לא- בסוכנות הפרסום שלנו אין גנרל (למרות ששי לפעמים מתבלבל) ואין נשק, ובטח שאין מלחמות, אבל לגמרי יש אסטרטגיה.

אנחנו בסו מדיה מאמינים שעמוד השדרה והבסיס לכל תהליך שיווקי הוא אסטרטגיה – ביחד נבין מהם המהלכים הדרושים להשגת מטרות העל שלכם (לטווח הקצר ולטווח הארוך) בהתחשב במותג, ביעדים, בקהל, בערכים ובחזון.