הלקוחות שלנו הם מותגים וחברות שמבינים ששיווק הוא חלק אלמנטרי מהעסק כמו תעודת התאגדות.
עם חברות וארגונים שמבינים ששיווק הוא לא הוצאה, הוא השקעה שמחזירה את עצמה מהר מאוד, והכי חשוב – אנחנו עובדים עם מותגים שרוצים לקחת את עצמם לשלב הבא, מוכנים וערוכים לגדילה, ויודעים לעשות את הדרך עם חיוך. נשמע כמוכם?

בשלב הראשון אנחנו מבצעים איתכם שיחת אפיון בה אנחנו מבינים את הצרכים שלכם, מדוע אתם מתעניינים בתהליך מיתוג וכמובן מה מטרת התהליך.
לאחר מכן הסטודיו שלנו מבצע מחקר ויזואלי ותוכני, בו אנחנו חוקרים את כלל האספקטים והמאפיינים של שלכם, המצב בשוק, תחום העיסוק, וכך מדייקים את השפה העיצובית שמתאימה למהות המותג שלכם והמטרה שלו.
בשלב השלישי אתם תקבלו מספר כיוונים שונים ללוגו ולשפה ויזואלית, מתוך האופציות תבחרו את הכיוון אליו הכי התחברתם ואותו נעמיק, נחדד ונדייק – עד לתוצר מוגמר של ספק מותג מדויק ואיכותי.

בשלב הראשון אנחנו נפגשים, משוחחים, ומבינים את הצרכים והמטרות שלשמם אתם נכנסים לתהליך בניית האתר. משם אנחנו נכנסים לתהליך אפיון מעמיק לאתר עצמו – עמודי תוכן, אווירה עיצובית, משפכי הנעה ו-UX/UI כללי ופרטי. לאחר מכן נמשיך לאפיון המערכת, שם נרד יחד לפרטים הקטנים של הצגת המוצרים, פלואו הרכישה וכל אותם פרטים קטנים שיעזרו לנו ולכם לדייק את המערכת שתתאים בדיוק לצרכים העסקיים שלכם. עם תום התהליך, נציג לכם מסך אינטראקטיבי שכולל את התנועה באתר, פונקציונליות המערכת והעמדה עיצובית של האתר לפני פיתוח – אחרי אישור שלכם, נקים את האתר ו… סיימנו.

לאחר שהצוות שלנו מכיר אתכם ומבין לעומק את צרכי המותג, את האתגרים ואת החוזקות שלו, נצא יחד לתהליך אסטרטגיה בסופו תהיה תוכנית מסודרת ומפורטת עבר העסק והמותג שלכם.
האסטרטגיה בנויה מכמה שלבים – קצרת טווח, ארוכת טווח ופעולה אופרטיבית.
כחלק מהתהליך אנחנו מציבים יעדים ומטרות לכל שלב באסטרטגיה, בהתאם לאופי העסק שלכם

נתחיל בשיחת טלפון, נכיר אחד את השני, ולאחר שנבין את הצרכים, הדרישות והמצב הנתון (בהנחה שמתאים) – נקיים פגישה פנים אל פנים, יש לנו אחלה קפה, ונתחיל בעבודה משותפת. אתם מקבלים אצלנו את המעטפת השלמה – ניהול סושיאל, קמפיינים, עיצוב, ימי צילום והפקה, וכל היוצא בזה.
אחרי הפגישה נבצע את כל ההתאמות – ונצא לדרך אל עבר היעדים והמטרות שלכם.

לעשות סושיאל יפה – היום כמעט כל אחד יודע.
אבל לענות על כל צרכי המותג שלכם מא׳ ועד ת׳, להעניק מענה מקצועי לכל שאלה, להבין לעומק את הדרישות והאסטרטגיה של המותג – את אלו – סוכנות פרסום בדיגיטל מעניקה לכם, ובשביל זה אנחנו כאן.