שיווק למסעדות,

אנחנו SO MEDIA – סוכנות פרסום שתייצר לכם רעש בראש שקט.
אז מי אנחנו? כדי לענות לכם על השאלה – ריכזנו בעמוד הזה את כל מה שאתם צריכים לדעת עלינו

STARTERS

STARTERS

MAIN COURSE

MAIN COURSE

SIDES

SIDES

WINES

WINES

SPECIALS

SPECIALS

DESSERTS

DESSERTS

STARTERS

ימי צילום. ניהול עמודים. כתיבת תוכן.

כשהמנות הראשונות מתחילות למלא את השולחן, הן מספקות הצצה ראשונית לחזון של המסעדה, למהות של המקום. על אותו משקל, הנראות הויזואלית שלכם בדיגיטל, היא זו שנותנת ללקוחות שלכם את הטעימה הראשונית מהמסעדה שלכם ומעוררת בהם את החשק להגיע או להזמין משלוח – ולנסות בעצמם.

אנחנו נבנה גאנט חודשי על פי הדגשים שלכם ובשקיפות מלאה, נעצב גריד לאינסטגרם, נעלה פוסטים וסטוריז, נבצע ימי צילום לסושיאל והפקות מקצועיות וכמובן נכתוב עבורכם תוכן מותאם ברמה הגבוהה ביותר.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

photoshoot & reels

אסטרטגיה. המרות. קמפיינים.

המנה העיקרית כשמה כן היא, עוסקת בעיקר, מתמצתת את שיא המומחיות של השף.
בעולמות שלנו מדובר בתכנון האסטרטגיה וקמפיינים ממומנים (PPC). עם הניסיון שלנו בניהול קמפיינים ואנליזה למסעדות ורשתות מזון – אנחנו נדע להקשיב לצרכים שלכם ולבנות אסטרטגיה מדויקת על מנת לעמוד בכל היעדים והמטרות שהצבתם. עם ממשק מלא ושיח שוטף מול טאביט, אונטופו, בי קום ופלטפורמות נוספות, נדע למנף את כל היתרונות שלכם בצורה המיטבית כדי להבטיח שהלקוחות הפוטנציאליים שאתם רוצים ייחשפו לעולמכם ויבצעו את הפעולה הנדרשת.

MAIN COURSE

SIDES

מיתוג. עריכה. גרפיקה.

תוספות מגיעות אומנם בצד, אבל לעיתים קרובות הן יכולות לגנוב את כל ההצגה בזכות הטעם המיוחד והמאזן. אנחנו מדברים כמובן על הסטודיו שלנו.
כחלק מהמעטפת שתקבלו אצלנו אנחנו מעניקים שירותי סטודיו לעיצוב גרפי מתקדם. בין מדובר בעיצוב תפריט ומודעות, תהליך מיתוג, עיצוב אתר, פרסומת או עריכות וידאו – הסטודיו שלנו ישדרג את נראות המותג שלכם ברשתות.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Graphic Design

WINES

יוצרי תוכן. משפיענים.

יין טוב יכול לשפר את הארוחה בכמה רמות, לגרום לטעמים לצוץ ולמנות לזרוח.
רשת המשפיענים ויוצרי התוכן שלנו הם היין שלכם – אנחנו נתאים את המשפיענים לקהלי היעד הרלוונטים שלכם, והם – יעצימו את המסר, יוסיפו אותנטיות, אמינות וטאצ׳ אישי, יעלו את המודעות למותג שלכם ויוודאו שהנרטיב של המסעדה שלכם יגיע רחוק לכל קהלי היעד.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

CREATORS

SPECIALS

טיק-טוק. טרנדים.

כל שף מתגאה במנות ייחודיות, בחיבור לחומרי גלם עונתיים, אותן מנות שמציגות באופן הברור ביותר את החזון והנשמה של השף. יצירת תוכן בטיק טוק היא הספיישל שלנו. בעזרת יוצרי תוכן בטיקטוק או בפעילות אורגנית – אנחנו מתחברים לדופק של הקהל, נכנסים למנוע החיפוש של טיקטוק, ונשארים קרובים לטרנדים הקיימים.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

TIKTOK TRENDS

תוצאות. תוצאות. תוצאות.

ארוחה שלמה נגמרת בקינוח, הסיום המתוק שכולנו מחכים לו.
אצלנו הקינוח הוא התוצאה, הוא הסיפוק שלכם.
באמצעות שקיפות מלאה (דו״חות חודשיים) ומנהל לקוח אישי שזמין מעל המצופה, אנחנו נדאג לעלייה במחזור שלכם ולתוצאות מוכחות בשטח, כדי שתסיימו את היום
עם טעם מתוק.

DESSERTS

השולחן ערוך וממתין; תצטרפו אלינו?

התפריט אמנם הסתיים, אבל החוויה רק התחילה. אנחנו מזמינים אתכם לדרך משותפת.
בואו נעצב ביחד נרטיב, שבו כל פוסט, כל עיצוב וכל מילה מספרים את הסיפור שלכם.

לקוחות שכבר טעמו ואהבו